Hasta Yorumları
a....y

1,5 yıllık diş teli tedavimin sonuna geldik ve pazartesi günü diş tellerim çıktı. Şu an diş teli tedavisi sonrasında kullanılan plaklardan kullanıyorum. Sonuçtan oldukça memnunum ve hala inanamıyorum bu kadar düzgün dişlerim olduğuna :) Aslı hanım oldukça başarılı bir o kadar da güler yüzlü bir doktor. Buradaki görüşlerden etkilenerek kendisine muayeneye gitmiştim ve kendim de ne kadar güler yüzlü ve sıcak biri olduğunu gerçekte görünce tedaviye başlamaya karar vermiştim. İyi ki de Aslı hanımla bu yolculuğa çıkmışım gerçekten süreçten de sonuçtan da çok memnunum.

e.....

Dişlerimde bulunan çarpıklık ve çenemdeki sorunlar yüzünden tedaviye başlamaya karar verdim ve iyi ki Aslı hanımla tedaviye başlamışız. Tedavi süresince her soruma cevap buldum ve gerçekten hiç zorluk çekmedim. Bugün de tellerim mükemmel bir sonuçla çıkartıldı. Kendisine de ekibine de çok teşekkürlerimi iletiyorum.

a....a

2.5 yıllık tel tedavim bugün bitti.Çok iyi bir süre geçirdim.Başta çok korkarak başladığım tedavim aslında hiç korkulacak birşey değilmiş.Aslı hanım tedavi sürecinde hep güler yüzlü ve iletişim içindeydi.Ve sonuç da çok güzel oldu.Ekibine ve kendisine çok teşekkür ederim.

k.....

1992 yılında başlayıp birçok diş çektirmek zorunda olduğumu öğrenmek suretiyle tamamlayamadığım tedavimi, Aslı Hocam sayesinde 2020 yılında hiçbir diş çekimi gerekmeden tamamladık. Yaklaşık 30 yıllık rüya gerçek oldu. Aslı Hocam ve ekibinin ilgi ve alakası gerçekten mükemmel. Pandemi şartlarına karşı alınan önlemler bizlere güven verdi. Kendi diş hekimimin tavsiyesi üzerine Aslı Hocam'ı tercih etmiştim. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımı 16 aylık tedavi sürecimde anladım. Şiddetle tüm dost ve arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Sonsuz teşekkür ve saygılarımla.

se...k

Dr Aslı kayadan çok memnunuz.kizim için ortodonti tedavisi görmekteyiz ve gayet güzel olumlu sonuçlar alıyoruz.ayrica doktorumuzdan çok memnunuz ilgi ve alaka çok güzel.

y.....

Oğlumun üst çene tedavisi için bir kaç doktorla görüştükten sonra Aslı hanımın detaylı anlatımı ve verdiği güven ile tedavimize Aslı hanım ile başladık. Bizim için uzun bir süreçti ve sonuç mükemmeldi çok memnun kaldık bugün itibari ile tedavimiz sona erdi kendisine ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

i̇....

Dişlerimdeki çapraşıklıktan dolayı Aslı Hanıma başvurdum. Gerek işim gerek ise yaşım dolayısı ile tel takmaya çok sıcak bakmıyordum. Aslı hanım telsiz ortodonti ile dişlerimi düzeltebileceğini söyledi. Tam 7 ay süren invesalign tedavisi ile beklediğimin çok üstünde dümdüz dişlere kavuştum. Kendisi çok ilgili ve bilgili bir hekim. Herkese tavsiye ederim.

ş.....

Kızımın ortadonti tedavisi 2019 yılında başlayan tedavi süreci bugün bitti. Aslı hanım'ın çocuklara yaklaşımı o kadar harika ki bu yüzden tedavi süreci o kadar güzel, sorunsuz ve harika geçti. Sonucunda da kızımın inci gibi mükemmel dişleri oldu. Aslı Hanım ve ekibinin ilgisine ve güler yuzlerine çok ama çok teşekkür ederiz.

e....ö

Tedavi için merak ettiklerimi sormaya gittiğim ilk andan ve bütün kararsızlığıma rağmen bende oluşturduğu güven ile tamam dedim tel taktıracağım. Aslı Hanımın önce güleryüzü ve ilgisiyle zaten çok yol katetmiş oluyorsunuz. Tedavi sürecindeki bilgisi ve emeği çok çok kıymetli. Hayattaki iyikilerimden. İyi ki beni kendisine yönlendirmişler, iyi ki tanımışım ve iyi ki bu güzel gülüşleri bana katmış. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler....

se...a

Aslı Hanım'ın ilgisi, alakası ve güleryüzü sayesinde diş teli tedavimiz sorunsuz bir şekilde bitti. Tüm emeklerinden dolayı Aslı Hanım ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

da..

dişlerim yamuktu yaklaşık 2 yıllık tedavinin sonucunda aslı hanım sayesinde güzel bir gülüşe sahip oldum yaşadığımız pandemi sürecinde ise çok hassas ve titiz çaılşıyorlar kendisi ve ekibi herkese tavsiye ederim:)

iz..hin

Güzeller güzeli canım doktorum Aslı Hanım:) gerek güleryüzüyle gerekse tüm içtenliği ve sabrıyla çok başarılı bir şekilde tedavi sürecimi yürütmüş olup mükemmel bir gülüşe sahip olmamı sağladı,gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Çok teşekkür ederim Aslı Hanım...

lay..GÜR

1992 yılında başlayıp birçok diş çektirmek zorunda olduğumu öğrenmek suretiyle tamamlayamadığım tedavimi, Aslı Hocam sayesinde 2020 yılında hiçbir diş çekimi gerekmeden tamamladık. Yaklaşık 30 yıllık rüya gerçek oldu. Aslı Hocam ve ekibinin ilgi ve alakası gerçekten mükemmel. Pandemi şartlarına karşı alınan önlemler bizlere güven verdi. Kendi diş hekimimin tavsiyesi üzerine Aslı Hocam'ı tercih etmiştim. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımı 16 aylık tedavi sürecimde anladım. Şiddetle tüm dost ve arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Sonsuz teşekkür ve saygılarımla.

met..a

Dişlerimdeki çapraşıklıktan dolayı Aslı Hanıma başvurdum. Gerek işim gerek ise yaşım dolayısı ile tel takmaya çok sıcak bakmıyordum. Aslı hanım telsiz ortodonti ile dişlerimi düzeltebileceğini söyledi. Tam 7 ay süren invesalign tedavisi ile beklediğimin çok üstünde dümdüz dişlere kavuştum. Kendisi çok ilgili ve bilgili bir hekim. Herkese tavsiye ederim.

yna..ın

Dişlerim seyrek ve yamuktu Aslı hanıma gittim.2 senelik bi tedavi sürecim oldu. Beklediğimden daha mükemmel dişlere sahip oldum.Tedavi sürecim sırasında ilgi alaka güler yüzlülüğüyle güzel bir tedavi süreci geçirdim.Çok teşekkür ederim.

tafa Oğuz..mşek

Ön dişlerimdeki çarpıklık nedeniyle Dr. Aslı Kaya hanıma başvurdum. Bugün tellerin çıktı şeffaf plak verdiler. Sonuç harika çok memnun kaldım dişlerim inci gibi oldu. Doktor hanım ve ekibi yaptıkları işde profesyoneller ve ilgili güler yüzlü insanlar ve pandemi sürecinde de çok titiz ve kurallara uygun şekilde görevlerini yerine getiriyorlar.

İm..aşlı

Dişlerimin çarpıklığı yüzünden kuzenimin tavsiyesi ile Aslı Hanıma gittim. İlk görüştüğümüz andan itibaren ve tüm tedavi boyunca güler yüzlülüğü, ilgisi, alakası ve tecrübesi ile işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Tedavi sonucundan da çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkürler.

lcan..Özçelik

İnternette arayıp araştırdığım ve yorumlardan yola çıkarak Aslı hanımı yerçih ettim 2 yıl süren bir tedavideyim gayet memnunum tşk adlı hanım unutmadan söylemek istedim hoş görüşü ve Güler güzü herşeye değer işini severek yapıyor

Nep Ceren..aş

5 yıl gibi uzun bir diş tedavi süreci yaşadım. Başarıyla sonuçlanan bu sürecimde gerek Aslı Hanım gerekse yanındaki çalışanlar her zaman güler yüzlü ve çok ilgiliydi. Aslı Hanım işinde oldukça titiz ve başarılı bir diş hekimi. Covid-19 sürecinde de tüm tedbirlerle birlikte tedavime devam etti. Hiçbir sorun yaşamadım. Herkese gönül rahatlığıyla Aslı Hanımı tavsiye ederim. Her şey için teşekkür ederim.

Şra..ı

Aslı Hanım işinde başarılı, güler yüzlü ve sevecen bir doktordur. Hijyen konusunda onlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz .Özellikle pandemi döneminde ayrıca bir dikkat ve özen gösteriyorlar o yüzden başta doktorum olmak üzere onu ve iş arkadaşlarını tebrik ediyor, insanlara şiddetle öneriyorum.

Egül..senbak Serin

Aslı Hanım ve ekibi isini severek yaptıklarından her randevudan mutlu ayriliyorsunuz. Ortamin temizliği , hijyen konusundaki hassasiyetleri, iletişimin mükemmelliği, tedavinin etkililiği her yönüyle harika bir hekim Aslı Hanım. Oglum 10 yaşındaydı tedaviye başladığımızda. Korkuyordu. Oyle guzel bir iletişim sağladı ki Aslı Hanım sorunsuz şekilde bu 3 yılı tamamladık. Kendisine ve ekibine hersey icin cok tesekkur ediyorum. Ortodontist arayışında iseniz %100 memnun kalacağınız Aslı Kaya yı tercih etmenizi tavsiye ederim.

Za..uz

Annem çevremizde çok araştırma yapmıştı yaşım geçmeden hemen tedavi olmam gerekiyordu herkes Aslı Hanımı önerince muayene olmak için hemen muayenehanesine gittik çok memnun kaldık ailemde çok mutlu ve olumlu sonuç aldılar sonraki hafta diş tellerimi takındım. ben zaten diş telim olmasını çok istiyordum o yüzden ben hiç sorun yaşamadım. tedavim 2.5 yıl sürdü ve tellerim dün çıktı çok memnun kaldım kesinlikle diş teli takınacaksanız hemen Aslı Kaya ya gidin eminim çok memnun kalacaksınız.

Ve..ldırımlı

Internetten yaptığım uzun araştırmalar sonucu Aslı Hanımı tercih ettim ve şu an dişlerime bakınca ağrısız sızısız geçen tedavimi her muayeneye gittiğimde güleryüz ile başlayan asistanları düşününce ne kadar doğru karar verdiğimi anladım tedavi 3 yıl kadar sürdü ve benimle en iyi şekilde ilerlediler. Dişlerimin önceki ve sonraki hali ne bakınca değişime inanamadım. Aslı Hanım'a ve ekibine her şey için teşekkür ediyorum.

Za..receli

2 sene önce tedaviye başladığımda iki dişim damağımda idi. Daha sonra doktorumunda desteğiyle düzelmesine inanamadığım dişlerim çok güzel bir hal aldı. Her şey için çok teşekkür ederim artık sayenizde elimle ağzımı kapatmaya ihtiyacım yok. Herkes inanmak için gözünü kapatıp açmalı.

İnur..li

Önceden dişlerim yüzünden asla düzgün gülemiyordum. Biraz özgüven eksikliği hissettiriyordu çünkü küçükken çok şeker yiyip bulduğum her nesneyi ısırdım doğal olarak düzgün bir dişleri de bu yüzden sahip olamadım düzgün bir dişe sahip olmak istemiştim artık bunun için önemli kararlar aldım. Ve tedavimi başlatmak için sizi seçtim insanın herhangi bir sebepten konu neyse ne için tedavi olması gerekiyorsa durum süreçteki doktorun ve çevresindekilerin de desteği inancı önemli bir paydada bulunuyor. Benim doktorum güler yüzlü ve ilgilenmesi ile beni mutlu etti ve tedavimi inanarak, sabrederek sonucumu düşünerek dayandım tellerim çıktı ve artık utanmadan sıkılmadan çok rahat bir şekilde gelebildim herkes çok beğendi ben ayrı beğendim ve tellerimi de özlemiyor değilim. Dişlerimin çok düzgün olması ve simetrik açıdan da beni tatmin etmesi ayrı mutluluk veriyor bunun için hepinize teşekkür ediyorum.

En..cıoğlu

Tedavim yaklaşık bir buçuk sene sürdü dişlerim aşırı yamuk değildi ama görüntü olarak rahatsız ediciydi, hem Aslı hanım hem çalışanlarının aşırı samimi ve ilgili davranışları ile çok hızlı ve güzel bir tedavi süreci oldu.

Nep..ir

Yıllarca tam olarak barışamadığım ama tel takmayı göze alamadığım için yamuk kalmalarına göz yumduğum dişlerime, ablamın Aslı Hanımla geçen tedavi sürecinin sonucunu gördüğümde tel taktırmaya karar verdim. Yaklaşık bir buçuk yıl süren tedavi boyunca klinikteki her randevudan memnun ayrıldım. Aslı Hanım'ın mesleki başarısının yanı sıra klinikteki herkesin ilgili, anlayışlı ve içten yaklaşımı tedaviyi benim için daha da çekilir kıldı en ufak bir aksaklık ya da ters bir muamele ile hiç karşılaşmadım. Çünkü klinikte her şey bir düzen içerisinde işliyordu, tatlı dil, saygı, anlayış, ilgi bu kliniğin temelini oluşturuyordu tedavim daha dün bitti. Ve ben dünden beri her fırsatta aynaya bakıyor kendime gülümsüyorum. Başta Aslı hanım olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Su..raklı

2 sene beraber geçirdiğimiz süreç boyunca Aslı Hanım ve ekibinden çok memnun kaldım dişlerim de çok güzel oldu Hepinizin ellerine ve emeklerinize sağlık beni üzen şey plak takmak olsa da diş teli kullanırken yaptığım özensizlikleri yapmamaya çalışacağım bu süreçte ve birlikte mutlu olacağımızdan eminim teşekkürler her şey için Aslı Hanımcığım başarılar.

Kan..el

Tedaviye başlamadan önce ön dişlerimde çarpıklık ve yamukluk vardı uzun araştırmalar sonucu Aslı Hanım'a gitmeye karar verdim, önceleri biraz çekiniyordum tedavi için uygun yerin burası olduğuna karar verdim. Dişlerime tel takıldı ve tedavi sürecim yaklaşık bir buçuk sene sürdü ve her şey mükemmel gittim. Aslı Hanım'a çok teşekkür ediyorum bilgisi için şimdi her şey benim için çok çok iyi Teşekkürler Aslı Kaya.

Dan..ıran

Tedavim yaklaşık olarak 2 buçuk sene sürdü ve bu sene boyunca her gelişimde sıcakkanlı ve güleryüzlü ile karşılandım yapılan işlemler sonucu yamuk olan dişlerim çok güzel bir görünüm aldı, her zaman güler yüz ile karşılayıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim her açıdan çok memnun kaldım.

Sizi Arayalım
Tüm sorularınız için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.